Jakie czyściwa papierowe nie pylą?

Utrzymanie zakładu pracy w czystości nie należy do zadań łatwych. Rutynowe sprzątanie oraz codzienne prace porządkowe to najistotniejsze czynności, przyczyniające się do zachowania przestrzeni użytkowej w czystości. Nie osiągniemy tego jednak bez użycia odpowiednich środków czystości oraz narzędzi, które są niezbędne przy sprzątaniu. Elementem wyposażenia sanitarnego, który powinien znaleźć się w każdym zakładzie pracy, jest właściwie dobrane czyściwo. Dzięki niemu będziemy mogli pozbyć się każdej plamy oraz szybko usunąć nagromadzony kurz.

Różne rodzaje czyściw

W zależności od tego, z jakim rodzajem czyściwa mamy do czynienia, będzie ono wykonane z różnego rodzaju materiałów. W większości przypadków pochodzą one z recyklingu. Aby czyściwo cechowało się odpowiednią jakością, materiały te powinny być odpowiednio selekcjonowane i właściwie przetwarzane. Rodzaj czyściwa powinno dobierać się pod kątem działalności, w której będzie ono wykorzystywane. Inne czyściwo znajdzie zastosowanie w branży gastronomicznej, gdzie mamy do czynienia z plamami i zabrudzeniami powstałymi na skutek używania produktów spożywczych, inne zaś sprawdzi się w przypadku warsztatu samochodowego, gdzie występują silne zabrudzenia powstałe w wyniku wymiany płynów eksploatacyjnych i olejów samochodowych.

Czyściwa papierowe bezpyłowe

Zmorą wielu czyściw słabszej klasy jest ich skłonność do pylenia. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku czyściw papierowych. Decydując się na wybór czyściwa papierowego, warto zwrócić uwagę na to, czy jest to czyściwo bezpyłowe. Cecha ta jest za każdym razem wyszczególniana przez producenta. Czyściwo papierowe bezpyłowe  sprawdza się doskonale przy zadaniach takich jak polerowanie, ponieważ nie zostawia smug oraz nie rysuje powierzchni, na których jest stosowane. Jego równie istotną zaletą jest to, iż nie pozostawia żadnych nieestetycznych drobinek na czyszczonej powierzchni. Z tego względu idealnie sprawdzi się zarówno w gastronomii, jak i w warsztatach zajmujących się detalingiem samochodów. Na uwagę zasługuje również fakt, że niektóre czyściwa bezpyłowe możemy z powodzeniem nasączyć wybranym preparatem czyszczącym i używać go bez udziału wody

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.