Dreumex krem ochronny do rąk bhp

Oferujemy kremy ochronne do rąk bhp Dreumex. Dłonie i ręce podczas codziennej pracy są narażone na kontakt z silnymi zabrudzeniami, różnego rodzaju substancjami chemicznymi, detergentami, środkami czyszczącymi. To wszystko ma wpływ na stan skóry. Aby nie dopuścić do jej przesuszenia i uszkodzenia, należy odpowiednio o nią dbać. W tym celu warto stosować kremy ochronne. Ważne, aby były to produkty z przeznaczeniem bhp. Dzięki temu zapewnią dłoniom właściwą ochronę, a przy tym nie utrudnią wykonywania codziennych czynności w pracy, na przykład chwytania.

W ofercie mamy dwa warianty kremów ochronnych do rąk bhp Dreumex – Universal Protect i Natural Care. Pierwszy z nich świetnie sprawdza się zarówno w suchym, jak i mokrym środowisku. Nie tylko odżywia skórę, ale i tworzy na niej barierę ochronną przed szkodliwymi substancjami. Drugi z kolei wykazuje silniejsze właściwości regeneracyjne. Jest polecany w przypadku uszkodzeń naskórka, na przykład w wyniku pracy czy niekorzystnych warunków atmosferycznych. Szybko się wchłania, pozostawia skórę gładką. Oba produkty nie zawierają silikonów ani substancji zapachowych.

Zapraszamy do zakupu kremu ochronnego do rąk bhp marki Dreumex w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.