Podajniki do ręczników składanych

Oferujemy podajniki do ręczników składanych. Te niepozorne urządzenia znacząco wpływają na komfort korzystania z ręczników papierowych. Wydzielone kawałki papieru bardzo łatwo pobrać, bez konieczności szarpania, ryzyka urwania kolejnego arkusza w połowie czy zamoczenia go wilgotnymi dłońmi. Dodatkowo dozowniki pozwalają ograniczyć zużycie ręczników papierowych. System wydzielania po jednym kawałku uniemożliwia jednorazowe pobranie większej liczby arkuszy. Co ważne, podajniki stanowią także ochronę umieszczonych w nich ręczników. Chronią je przed między innymi przed wilgocią czy zanieczyszczeniami.

Podajniki do ręczników składanych sprawdzą się zarówno w składce C, jak i ZZ. Z łatwością więc dopasujesz odpowiednie ręczniki do wybranego dozownika. Urządzenie wykonane jest z plastiku, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Neutralna kolorystyka sprawdzi się w każdym wnętrzu – od szkół, przez biurowce, aż po placówki medyczne.

Zapraszamy do zakupu podajników do ręczników składanych w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.