Ręcznik papierowy czyściwo

Czyściwo papierowe bezpyłowe to specjalny rodzaj ręcznika papierowego. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wysoką chłonnością. Wykorzystywany jest przede wszystkim do czyszczenia powierzchni, nie zaś do wycierania rąk, jak na przykład ręcznik papierowy przemysłowy. Co ważne, jak sama nazwa wskazuje, nie pozostawia on żadnych pyłków. Dzięki temu doskonale sprawdza się nie tylko do przecierania podłóg czy blatów, ale także bardziej wymagających powierzchni, jak szyby oraz lustra. W połączeniu z dobrej jakości środkami czystości pozwala szybko i skutecznie pozbyć się zabrudzeń.

Ręcznik papierowy czyściwo umieszczony jest na wygodnej roli. Oferujemy ręczniki dwuwarstwowe oraz trzywarstwowe o różnych długościach – od 350 do 525 metrów. Dzięki temu pojedyncza rolka czyściwa jest niezwykle wydajna. Ręczniki sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych. Najczęściej zawierają one dwie role. Produkty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, między innymi białej i niebieskiej. Wszystkie szczegóły dotyczące danego rodzaju czyściwa znajdziesz w opisie.

Zapraszamy do zakupu czyściwa papierowego bezpyłowego w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.