Profesjonalne suszarki do rąk

Oferujemy profesjonalne suszarki do rąk. Kupisz u nas urządzenia renomowanych marek, charakteryzujące się wysoką jakością i długą żywotnością. Będą one działać bez zarzutu, nawet użytkowane wiele razy w ciągu dnia. Dostępne w naszym sklepie suszarki z powodzeniem sprawdzą się więc w miejscach o dużym natężeniu ruchu – łazienkach w galeriach handlowych, szkołach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, szpitalach. W ofercie mamy kilka wersji kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni model tak, aby współgrał z wystrojem wnętrza czy pasował do podajnika do ręczników składanych. Są to klasyczne odcienie, takie jak biel, stal, chrom oraz grafit.

Dostępne u nas profesjonalne suszarki do rąk wyróżniają się nie tylko długą żywotnością i atrakcyjnym designem. Ich ogromną zaletą jest krótki czas suszenia. Do pełnego wysuszenia rąk wystarczy od 10 do 15 sekund, a to wszystko przy niskim zużyciu energii i niewielkiej emisji CO2! Korzystanie z suszarek jest więc rozwiązaniem nie tylko ekonomicznym, ale i ekologicznym – pozwala bowiem ograniczyć zużycie papieru i produkcję odpadów.

Zapraszamy do zakupu profesjonalnej suszarki do rąk w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.