Cross Polska to dystrybutor profesjonalnych środków czystości i higieny dla firm oraz artykułów wyposażenia łazienek w postaci dozowników oraz materiałów do nich, takich jak mydła w płynie i w pianie, pasty do rąk, kremy ochronne i pielęgnacyjne do rąk, płyny myjące i dezynfekujące do różnych powierzchni itd.
Działamy na rynku B2B i zaopatrujemy klientów biznesowych w najwyższej jakości produkty do utrzymania czystości, które są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie. Środki te skutecznie usuwają zabrudzenia, ekonomiczne i wygodne w użyciu, ułatwiają utrzymanie higieny w każdym miejscu.

W ofercie mamy również papiery higieniczne - ręcznikowe i toaletowe, czyściwa papierowe oraz dozowniki do środków czystości i papierów higienicznych, zarówno mechaniczne jak i bezdotykowe. Oferujemy również suszarki do rąk. Proponujemy także płuczki do oczu, które są bardzo skuteczne jako pierwsza pomoc przy obrażeniach oka. Płuczki te mogą być również stosowane przy obrażeniach ciała.

Zajmujemy się sprzedażą, ale także doradzamy klientom w doborze produktów, jak również uświadamiamy, że czystość i higiena to ważne sprawy, czyste nie zawsze znaczy higieniczne a tanie produkty nie zawsze są tanie w użytkowaniu. Poza tym warto myć ręce i dbać o higienę zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.  

Przypominamy także klientom, że łazienka to integralna część każdej firmy i powinna wyglądać tak pięknie, jak pozostałe pomieszczenia. Bez względu na branżę, łazienka to również wizytówka firmy, więc warto, żeby robiła dobre wrażenie na klientach. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na stan toalet i oczekuje  jakości w tym względzie.

Nasze produkty nie tylko spełnią oczekiwania użytkowników, ale są również zgodne z obowiązującymi przepisami. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, bardzo dobrą obsługę posprzedażową oraz sprawny system dostaw. Oferowane przez nas produkty możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce.

W naszym asortymencie znajdują się sprawdzone i rekomendowane środki takich producentów jak Dreumex, Wepa,  SCA (marka Tork), MPS, Plum, Hagleitner i innych.

Współpracujemy z producentami, którzy pracują nad rozwiązaniami zapewniającymi optymalną higienę a jednocześnie pozostają przyjazne dla środowiska naturalnego. Ich działania zostały potwierdzone certyfikatami takimi jak Cradle to Cradle, Ecolabel, FSC-recycled, CO2neutral, ECARF i in.

Zapraszamy do współpracy

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.