REGULAMIN PROMOCJI ODBIERZ kupon rabatowy -10% wartości zamówienia W OKRESIE do 31.12.2020

Warunkiem uczestnictwa Klienta w promocji w sklepie internetowym jest udzielenie przy rejestracji w serwisie EPICDECO.PL zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej (newslettera).

1. Organizatorem promocji handlowej [zwanej dalej Promocją] jest PCHB.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rembelszczyźnie (05-126)  ul. Jana Kazimierza 507 KRS: 0000751520, NIP: 5361935803, REGON: 380618300

2. Promocja trwa od 2 do 31 maja 2020 r. w serwisie internetowym EPICDECO.PL, którego właścicielem jest PCHB.PL.

3. Zasady Promocji w niniejszym Regulaminie dotyczą też sklepu stacjonarnego, sprzedaży telefonicznej oraz mailowej.

4. Zasady Promocji:

4.1. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna (zwana dalej Klientem), która dokona zakupów w serwisie internetowym EPICDECO.PL w okresie trwania Promocji i spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie. Za dokonanie zakupu uważa się złożenie zamówienia wraz z uiszczeniem całości ceny.

4.2. Warunkiem uczestnictwa Klienta w promocji jest udzielenie przy rejestracji w serwisie EPICDECO.PL zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez PCHB.PL Sp. z o. o. w celu przesyłania informacji handlowej (newslettera)

4.3. Od każdej wydatkowanej kwoty na pierwsze zakupy w serwisie EPICDECO.PL Uczestnik ma prawo otrzymać kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na pierwsze zakupy w serwisie EPICDECO.PL w wysokości 10% (dziesięciu procent). Przykład: (I) zakupy za 1000 zł –przysługuje kupon z rabatem o wartości 100 zł (II) Za każde 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych) wydatkowane na zakupy w serwisie EPICDECO.PL Uczestnik ma prawo otrzymać kupon promocyjny* uprawniający do uzyskania rabatu na pierwsze zakupy w serwisie EPICDECO.PL w wysokości 1000,00 zł (jeden tysiąc złotych).

4.4.Kupon promocyjny* w postaci kodu alfanumerycznego wysyłany będzie do 1 dnia od daty zapisania się do newslettera, emailem na konto Klienta, na podstawie udzielonych zgód na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

4.5. Można zrealizować maksymalnie jeden kupon przy jednej transakcji.

4.6. Kupon jest jednorazowego użytku i po użyciu deaktywuje się.

4.7..Kupon promocyjny ważny jest do dnia 31grudnia 2020r.. Po upływie tego terminu prawo Uczestnika do wykorzystania kuponu wygasa.

4.8.Kupon promocyjny nie podlega wymianie na środki pieniężne. Prawo do uzyskania rabatu w zamian za kupon nie jest zbywalne i nie stanowi ekwiwalentu pieniądza.

4.9.Kupon promocyjny przesłany za zakupy internetowe w serwisie EPICDECO.PL może być wykorzystany wyłącznie na zakup towarów z oferty tego serwisu internetowego. Można kupon wykorzystać na zakupy w salonie stacjonarnym PCHB.PL, przy zamówieniach telefonicznych i e-mailowych.

4.10.Zamiana kuponu na rabat realizowana jest poprzez jego wpisanie w odpowiednie pole w sekcji kasowej serwisu EPICDECO.PL

4.11. W przypadku użycia kuponu przez Klienta i zwrotów kupionych produktów lub reklamacji, polegającej na zwrocie towaru, Klientowi zwracana jest w kwota, którą zapłacił, natomiast rabat udzielony w zamian za kupon użyty przy zakupie reklamowanego towaru Klient jest uprawniony wykorzystać przy dokonywaniu kolejnych zakupów. Klient otrzyma w takim wypadku kolejny kod alfanumeryczny o wartości i czasie trwania takim samym co pierwotnie otrzymany kupon.

Definicje:
*Kupon promocyjny – oznacza kupon uprawniający okaziciela do uzyskania rabatu w kwocie 10% zł (dziesięciu procent).

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.