Metale koloidalne – platyna, srebro, złoto, miedź

W naszym sklepie znajdziesz również metale szlachetne nanokoloidalne. Produkty mają postać płynów, w których znajdują się cząsteczki metali szlachetnych. Są one naprawdę niewielkie, dzięki czemu z łatwością przenikają przez skórę czy błony śluzowe oraz są doskonale wchłaniane przez organizm. Wszystkie dostępne u nas metale – srebro, złoto, platyna i miedź – wykazują prozdrowotne właściwości. To właśnie nim zawdzięczają swoją popularność. Kupisz je zarówno w pojedynczych buteleczkach, jak i wielopakach.

Złoto koloidalne ma przede wszystkim działanie regenerujące. Może być stosowane na rany, blizny czy poparzenia, a nawet stłuczenia lub siniaki. Srebro koloidalne wykazuje podobne właściwości. Wpływa regenerująco i kojąco na skaleczenia, rany czy blizny, a dodatkowo wspomaga eliminację potówek czy kurzajek. Co ważne, srebro można stosować jako dodatek do płukania tkanin. Miedź koloidalna z kolei świetnie sprawdza się do pielęgnacji skóry dojrzałej, pozbawionej elastyczności, jędrności, ze zmarszczkami. Platyna koloidalna również działa regenerująco i odmładzająco na skórę dojrzałą, a przy tym rozjaśnia cerę oraz pomaga pozbyć się opuchlizny.

Zapraszamy do zakupu metali koloidalnych w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.