Mydło w płynie MPS

Oferujemy bogaty wybór mydeł w płynie MPS. Różne marki, warianty zapachowe, właściwości – jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas odpowiedni produkt do swojej firmy. Sprzedajemy mydła w dużych, 5-litrowych opakowaniach. Dzięki temu z łatwością uzupełnisz braki w kilku, a nawet kilkunastu dozownikach z jednego pojemnika. Do zakupu razem z mydłami polecamy ręczniki papierowe przemysłowe.

Proponujemy tradycyjne mydła przeznaczone do rąk i ciała, jak i te, które można wykorzystać także do mycia włosów. W zależności od wybranego rodzaju mydła mogą mieć różne właściwości pielęgnacyjne. Znajdziesz u nas między innymi mydła z zawartością gliceryny, które nie tylko oczyszczają, ale i świetnie pielęgnują skórę. Oferujemy też mydła typu Soft, bardzo delikatne, kremowe, łagodne dla skory, nawet tej wrażliwej czy podrażnionej. W ofercie znajdują się również mydła do ciała i włosów w różnych wersjach kolorystycznych – od klasycznej bieli, przez niebieski, aż po różowy. Dostępne u nas mydła w płynie MPS sprawdzą się w hotelach, szkołach, przedszkolach, biurach, szpitalach, a nawet zakładach produkcyjnych.

Zapraszamy do zakupu mydła w płynie MPS w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.