Dreumex pasta bhp do mycia rąk

W naszym sklepie oferujemy pastę bhp do mycia rąk Dreumex. Jest to produkt renomowanej marki, zapewniający wysoką skuteczność, a także bezpieczeństwo stosowania. Zabrudzenia na dłoniach i rękach mogą być trudne do zmycia tradycyjnymi środkami, na przykład mydłem. W takim przypadku pasty bhp do mycia rąk są niezastąpione. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i naturalnym, ściernym drobinkom są w stanie szybko i skutecznie rozpuścić brud, nawet ten silny. Do dalszej pielęgnacji polecamy dostępny u nas krem ochronny do rąk bhp Dreumex.

Dreumex pasta do mycia rąk dla mechaników sprawdza się wszędzie tam, gdzie dłonie i ręce są narażone na silne zabrudzenia, nie tylko smarami, ale i na przykład klejem czy farbą. Produkt w słoiczku oferujemy w dwóch wariantach – Special oraz Plus. Pierwszy z nich przeznaczony jest do usuwania średnich i ciężkich zabrudzeń, drugi z kolei do tych wyjątkowo silnych. Oferujemy też pasty w płynnej postaci, w wygodnych, dużych opakowaniach z dozownikami. Kupisz u nas zarówno wersję podstawową, jak i tę przeznaczoną do uciążliwych zabrudzeń czy dedykowaną skórze wrażliwej.

Zapraszamy do zakupu past bhp do mycia rąk marki Dreumex w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.