Ręcznik papierowy przemysłowy

Oferujemy szeroki wybór ręczników papierowych przemysłowych. Dostępne u nas produkty doskonale sprawdzają się w łazienkach, kuchniach czy na przykład gabinetach zabiegowych. Dostarczamy ręczniki między innymi do takich placówek jak przedszkola, szkoły, budynki użyteczności publicznej, biurowce. Zaopatrujemy także lokale gastronomiczne, warsztaty, a nawet szpitale i inne placówki medyczne, jak chociażby punkty pobrań. Ręczniki papierowe pozwalają szybko i sprawnie wytrzeć dłonie, przetrzeć blat czy podłogę.

Rodzaje ręczników papierowych przemysłowych

Oferujemy różne rodzaje ręczników papierowych przemysłowych. Są to między innymi ręczniki papierowe przemysłowe w rolce – wykorzystywane najczęściej do sprzątania kuchni, łazienek i innych pomieszczeń. Kupisz u nas też ręczniki składane. Ten rodzaj najczęściej wkłada się do podajników do ręczników składanych, aby korzystanie z ręcznika było komfortowe. Naszym klientom proponujemy przede wszystkim ręcznik papierowy TORK. Jest to firma od lat działająca w sektorze higieny profesjonalnej, oferująca wysokojakościowe produkty.

Zapraszamy do zakupu ręczników papierowych przemysłowych w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.