Silver Plus 2100

Silver Plus 2100

SilverPlus2100
Ostatnie sztuki w magazynie
167,28 zł
Brutto

KOMPOZYT STYMULATORA WZROSTU ROŚLIN SILVER PLUS 2100

Dostępne opakowania: 1 ltr, 5 ltr

pojemność

 

KOMPOZYT STYMULATORA WZROSTU ROŚLIN SILVER PLUS 2100

I. Komponent Silver Plus 2100 (pierwszy komponent, składnik stymulatora wzrostu roślin)

Jest to skoncentrowany wodny roztwór naturalnych odmian Ag srebra oraz naturalnych stabilizatorów. Badania naukowe wykazały bardzo korzystny wpływ Ag srebra na fotosyntezę roślin oraz jego efektywność w profilaktyce przeciwbakteryjnej oraz przeciwgrzybowej. Zwalcza i zabija  ponad 650 patogenów: bakterie Gram(-) oraz Gram(+), grzyby w tym pleśnie, roztocza oraz pierwotniaki. Jest skuteczne już w małych stężeniach. Działanie srebra Ag polega na tym, że cząstki Ag+ przenikają przez błony komórkowe mikrobów ( bakterie, wirusy,  pierwotniaki) uszkadzając je, blokują ich potencjał elektryczny w tym możliwość rozmnażania w następstwie czego giną one w krótkim czasie. Mikroby nie uodparniają się na działanie srebra. Skuteczność srebra System EGP potwierdziły badania laboratoryjne  w stosunku wielu patogenów  m.in. do Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Salmonella tyfus, Sreptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes i innych.

Administracja USA ds. leków i żywności – FDA, która rejestruje i dopuszcza produkty do obrotu zaleca stosowanie wszystkich form srebra z wyjątkiem azotanów, które są redukowane przez bakterie do trujących azotynów, które w połączeniu z aminami i aminokwasami tworzą szkodliwe związki nitro i nitrozoaminy. Stymulator wzrostu roślin  SILVER PLUS 2100  nie zawiera azotanów srebra. W składzie chemicznym Silver Plus 2100 nie występują substancje dotychczas nieznane, lub nie stosowane w uprawach.

Składniki/Ingredients INCI: aqua, silver (nano), stabilizator

Stężenie/Concentration: 410ppm

Jeżeli posiadasz oryginalny, zakupiony w autoryzowanym punkcie nadtlenek wodoru 35% lub o większym stężeniu, kup tylko Kompozyt Silver Plus 2100 i sam zrób stymulator wzrostu roślin. Zaoszczędzisz na kosztach dostawy. Sam kompozyt Silver Plus 2100 jest bezpieczny w transporcie. Wysyłamy go zwykłym kurierem bez potrzeby wysyłania transportem ADR.

1 Przedmioty
No reviews

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.