DRACO SURFASTERIL PŁYN DEZYNFEKUJĄCY...

DRACO SURFASTERIL PŁYN DEZYNFEKUJĄCY 10 L

SURFASTERILDA10
86,10 zł
Brutto

 
DR SURFASteril DA

PRODUKT DEZYNFEKUJĄCY

ZASTOSOWANIE
 

  • Działa skutecznie w niskim stężeniu i temperaturze
  • Wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze
  • Skuteczny w obecności materiałów organicznych
  • Bezpieczny dla powierzchni i środowiska


ZASTOSOWANIE Produkt neutralny, płynny, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni mających i nie mających kontaktu z żywnością, dezynfekcji drobnego sprzętu, podłóg, ścian, maszyn, urządzeń, środków transportu, mat i śluz dezynfekcyjnych, maszyn i urządzeń w obiegach zamkniętych w tym: pasteryzatorów, zbiorników mleka, zbiorników fermentacyjnych oraz dezynfekcji wody lodowej, dezynfekcji powietrza poprzez zamgławianie.

Nadaje się do zastosowania jako dodatek wspomagający dezynfekcję w płynnych roztworach myjących (alkalicznych i kwaśnych). Do zastosowania profesjonalnego w zakładach przemysłu spożywczego, piekarniach, gastronomii, rolnictwie w przetwórstwie owocowo-warzywnym, obiektach publicznych i przemysłowych.

SPOSÓB UŻYCIA Produkt stosować na powierzchnie wcześniej umyte i odtłuszczone, rozcieńczać w czystej wodzie bieżącej według: OPRYSK (opryskiwacze nisko i wysokociśnieniowe, opryskiwacze ręczne) • Stężenie: 1% do 2 % (10 do 20 ml DR SURFASTERIL DA + 1L wody bieżącej) / 5 m²

ZASTOSOWANIE RĘCZNE I MASZYNOWE (dezynfekcja powierzchni, podłóg i ścian) • Stężenie: 1% do 2 % (10 do 20 ml DR SURFASTERIL DA + 1L wody bieżącej)

ZAMGŁAWIANIE (zamgławiacze pracujące na zimno lub na gorąco)• Stężenie 25% (1L DR SURFASTERIL DA + 3L wody bieżącej) / 1000 m³ PIANOWIANIE (wytwornice piany, agregaty pianotwórcze) • Stężenie 2% do 3% (20 do 30 ml DR SURFASTERIL DA + 1L wody bieżącej)

ŚLUZY SANITARNE / DROBNY SPRZĘT (namaczanie) • Stężenie 0.5% (5 ml DR SURFASTERIL DA + 1L wody bieżącej)

Po zastosowaniu w przemyśle spożywczym należy spłukać powierzchnie i zastosowane urządzenia zimną wodą zdatną do picia. Po zastosowaniu metodą oprysku lub zamgławiania pomieszczenia należy wentylować przed użytkowaniem w czasie około 2 godzin. Podczas zamgławiania zaleca się zastosowanie produktu wspomagającego: DR FOG PLUS. 

20 Przedmioty
No reviews

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.