FP 2

FP 2

14000027
13,14 zł
Brutto

Płyn do mycia ręcznego lub maszynowego-wysokociśnieniowego powierzchni twardych i silnie zabrudzonych w obszarze wodo- i zasado-odpornym. Wysokopieniący.

pojemność

 

Płyn do mycia ręcznego lub maszynowego-wysokociśnieniowego powierzchni twardych i silnie zabrudzonych w obszarze wodo- i zasado-odpornym.

Bardzo skutecznie usuwa nierozpuszczalne w wodzie zabrudzenia pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i syntetycznego (tłuszcze, smary, sadze, pozostałości rozpuszczalników) z takich powierzchni jak laminaty, glazura, terakota, lastrico, szkło, części maszyn wykonane z metali i stali nierdzewnej. Doskonale nadaje się do prania i czyszczenia silnie zabrudzonej odzieży roboczej oraz tapicerki samochodowej.

Posiada właściwości wysokopieniące, nie powlekające. Jego skuteczność można dodatkowo poprawić poprzez zastosowanie wyższej temperatury roztworu, działanie mechaniczne (użycie szczotki), oraz czas (pozostawienie środka na mytej powierzchni przez kilka minut).

Płyn doskonale sprawdza się w przemyśle maszynowym i samochodowym, warsztatach, zakładach gastronomicznych, przemyśle spożywczym, lokalach użyteczności publicznej i gospodarstwach domowych.

999 Przedmioty
5901180422635
No reviews

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Dodano do porównania

Klauzula informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który decyduje o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych jest Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków. Możesz skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres Cross Polska Ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków lub poprzez wiadomość e-mail na adres: crosspolska@crosspolska.pl - Pełna treść klauzuli.