Profesjonalna higiena

Cross Polska to dystrybutor profesjonalnych środków czystości oraz higienicznych systemów dozujących. Działamy na rynku B2B i zaopatrujemy klientów biznesowych w najwyższej jakości produkty do utrzymania czystości, które są niezbędne w każdym przedsiębiorstwie. Środki te skutecznie usuwają zabrudzenia z różnych powierzchni, są ekonomiczne i wygodne w użyciu, a także ułatwiają utrzymanie higieny w każdym miejscu.


W naszym asortymencie znajdują się sprawdzone i rekomendowane środki takich producentów jak Dreumex, Van Houtum (marka Satino oraz Satino Black), SCA (marka Tork), MPS, Plum, Excel i innych. Oferta obejmuje produkty do mycia i pielęgnacji skóry takie jak pasty i żele do mycia rąk, mydła w płynie, kremy ochronne i pielęgnacyjne do rąk, ściereczki czyszczące, płyny do mycia i odtłuszczania powierzchni.


Środki czyszczące doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia, począwszy od lekkich, codziennych po trudne do usunięcia – smary, smoła, tłuszcze, farby, tusze itp.


W ofercie mamy również papiery higieniczne - ręcznikowe i toaletowe, czyściwa papierowe oraz dozowniki do środków czystości i papierów higienicznych, zarówno mechaniczne jak i bezdotykowe. Oferujemy również suszarki do rąk.


Proponujemy także płuczki do oczu, które są bardzo skuteczne jako pierwsza pomoc przy obrażeniach oka. Płuczki te mogą być również stosowane przy obrażeniach ciała.


Od niedawna w naszej ofercie znajdują się także naczynia jednorazowe, w tym naczynia Biotrem wykonane z naturalnych otrąb pszennych spożywczych. Naczynia te są w pełni biodegradowalne a proces ich produkcji nie obciąża środowiska naturalnego.


Współpracujemy z producentami, którzy pracują nad rozwiązaniami zapewniającymi optymalną higienę a jednocześnie pozostają przyjazne dla środowiska naturalnego. Ich działania zostały potwierdzone certyfikatami takimi jak Cradle to Cradle, Ecolabel, FSC-recycled, CO2neutral, ECARF i in.


Nasz zespół pomoże Państwu dobrać odpowiednie środki czyszczące oraz inne artykuły higieniczne, które spełnią wszystkie oczekiwania użytkowników i będą także zgodne z przepisami BHP. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty, bardzo dobrą obsługę sprzedażową oraz sprawny system dostaw. Oferowane przez nas produkty możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce.


Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.