Dreumex wprowadza ulepszony dozownik automatyczny One2clean

1 lutego Dreumex wprowadził na rynek nowy i ulepszony automatyczny dozownik One2clean. Ulepszony dozownik odpowiada na zapotrzebowanie rynku, aby zapewnić małe i duże dawki środka do czyszczenia rąk. To ulepszenie, dzięki któremu całkowita koncepcja zapewnia czyste i zdrowe ręce w jeszcze bardziej efektywny sposób.

System One2clean jest w 100% higienicznym i przyjaznym dla użytkownika rozwiązaniem do lekkich, średnich i ciężkich zabrudzeń. Bezdotykowy dozownik jest w pełni automatyczny i uruchamiany przez czujnik podczerwieni. Nie trzeba niczego dotykać. Zapewnia to higieniczne środowisko pracy.

„Zwiększona automatyzacja i stosowanie rękawic stworzyło nowy rynek, na którym ręce stają się mniej brudne, ale nadal muszą być myte. Dzięki ulepszonemu dozownikowi One2clean można teraz wybrać niewielką ilość dozowania, co sprawia, że ​​dozownik jest bardzo wydajny w użyciu ”- mówi Jan-Chris Heeger, dyrektor generalny Dreumex.

Dzięki ulepszonemu automatycznemu dozownikowi One2Clean możesz wybrać małą dawkę (3 ml) dla lekkich i średnich zabrudzeń oraz dużą dawkę (5 ml) dla średnich i ciężkich zabrudzeń. Dzięki tej opcji odpowiednia ilość mydła jest dozowana do każdego mycia rąk. Dzięki opóźnieniu w podawaniu kolejnej dozy, niemożliwe jest natychmiastowe pobranie niepotrzebnej drugiej dawki. Z tego powodu firmy oszczędzają do 85% na kosztach operacyjnych.

Poza tym w dozowniku wprowadzono dodatkową zmianę, dzięki której stał się bardziej przyjazny w konserwacji. Nowy dozownik jest łatwy w instalacji, a zintegrowany wskaźnik LED pokazuje, kiedy baterie są prawie puste lub kiedy trzeba je wymienić.

System One2clean odgrywa ważną rolę w branży profesjonalnej higieny od 2008 roku ze względu na produkty do ochrony, mycia i pielęgnacji rąk.